Kondicionavimas

DS Santveko, UAB kondicionavimasKondicionavimas – ne prabangos, o kasdienio vartojimo sistema. Ar žinote, kad kondicionavimo sistema gali ne tik šaldyti, bet ir šildyti?

Kondicionavimas namuose yra ne mažiau svarbus nei santechnika ar ventiliavimas. Klysta tie, kurie mano, kad kondicionierių namuose privalo turėti tik šiltų kraštų gyventojai. Dažniausiai prakalbus apie oro kondicionavimą kūnu prabėga šaltukas, įsivaizduojame tą nemalonią vėsą prekybos centruose, parduotuvėse prie šaldytuvų. Tačiau kokybiško oro kondicionavimo nevertėtų sutapatinti tik su oro šaldymu. Šis patogumas namuose pravartus tiek žiemą, tiek vasarą. Neverta nė sakyti, kaip gera gaiviuose namuose leisti laiką vasarą!

O žiemą viską išjungiam? Šaltuoju metų laiku oro kondicionavimas toliau atlieka savo pagrindinę funkciją – valo orą nuo teršalų, dulkių. Ši funkcija vasarą itin reikalinga alergiškiems žmonėms, nes mažina į namus patenkančių žiedadulkių kiekį.

Oro kondicionavimas – tai taip pat ir kambarių šildymas, tinkamos patalpų drėgmės palaikymas , tad profesionaliai atlikus visus patalpų kondicionavimo darbus, kambarių temperatūra bus ideali, oras gaivus ir sveikata geresnė. Oro kondicionavimo sistema leidžia sukurti komfortabilią aplinką, kurioje jūs geriausiai jaučiatės, su tinkama oro temperatūra ir drėgme. Šiuolaikiniai oro kondicionieriai tiekia švarų, sveiką, šviežią orą, mažina oro drėgmės lygį ir stabdo pelėsių augimą. Šios sąlygos yra pasiekiamos be skersvėjų ir triukšmo. Kondicionavimo sistemos palaiko patalpos temperatūrą (optimali patalpos temperatūra žmogui yra 18-25 C) ir drėgmę atsižvelgiant į poreikius. Tačiau būtina žinoti, jog net esant0 -10 C šalčio lauke, Jūsų namuose galima pasiekti net iki 25 C šilumos su kondicionieriaus pagalba.


 • Naujienos


 • Atlikti darbai


 • Klauskite  Duomenys teisingi

 • Įm. k. 303106410
  PVM k.: LT100007897913
  Pagėgių g. 72, Šiauliai
  8-687-86160
  info@santveko.lt

 • © 2019
  Sprendimas: Elektroninės Vizijos