Supermokytojos titulas

DS Santveko, UAB įmonei teko garbė remti supermokytojos konkursą Šiauliuose.

 

Supermokytojos titulą iškovojo Edita Burbulytė

Paskelbta Etaplius.lt 2013-10-26 11:30

Penktadienio vakarą nuo moksleivių šurmulio ūžiančiame klube „Havana“ paaiškėjo konkurso „Supermokytojas“ nugalėtoja. Supermokytoja naujienų portalo Etaplius.lt konkurse išrinkta „Romuvos“ progimnazijos anglų kalbos mokytoja Edita Burbulytė.

Antrą vietą iškovojo Joniškio „Saulės“ pagrindinės mokyklos atstovė, su sutrikimų turinčiais vaikais dirbanti Lina Kuzminskienė. Trečioji vieta atiteko mokinių numylėtiniui istorijos mokytojui iš Gegužių progimnazijos – Sergejui Staponkui.

Supermokytojos titulą iškovojusiai E. Burbulytei ir jos auklėjamai klasei atiteko 1000 litų čekis ir 4000 litų vertės „Busturo“ ekskursija. L. Kuzminskienei įteiktas 500 litų, S. Staponkui – 300 litų čekis.

Paskutinė konkurso „Supermokytojas“ diena dalyviams pažėrė nemažai netikėtumų. Ar jums yra tekę ir taip nelengvus žodžius parašyti dar ir atbulomis? O be žodžių paaiškinti kokį nors dalyką draugui?

Pirmoji užduotis, kurią įveikė šauniausių mokytojų aštuonetukas eiliuotas pasakojimas apie mokyklos gyvenimą iš žodžių: SKAMBUTIS, PAVADUOTOJA, KEMPINĖ, SPORTBATIS, SUMUŠTINIS. Kol mokytojos su savo moksleiviais kūrė eilėraščius ir perdainavo visiem gerai žinomas dainas, konkurso finalininkai vyrai Segejus Staponkus ir Ričardas Gečas ryžosi publikai parepuoti.

Kiek vėliau mokytojams teko stoti prie lentos ir rašyti kiek neįprastu būdu – atbulai. Galiausiai mokiniai bandė atspėti ką mokytojai sako kalbėdami iš kito galo. Sunkiausiai publika iššifravo žodį „sisatlab“ (baltasis).

Trečiasis išbandymas finalininkams – mokinių kontrolinis. Supermokytojai turėjo atsakyti į priešininkų mokyklos mokinių paruoštus klausimus. Mokytojai suko galvas traukdami matematines šaknis ir rodė šmaikštumą atsakydami į suktus mokytojų klausimus. Rasos ir Kęstučio Stoškų mokiniai vieną finalininkę prirėmė prie sienos su klausimus, kiek medžių yra kelyje nuo Šiaulių iki Radviliškio. Atsakymas pasirodė itin paprastas – tiek pat, kiek nuo Radviliškio iki Šiaulių.

Vėliau mokytojų galvosūkius turėjo spręsti mokytojai. Šįsyk mokytojai be žodžių vaidino pamokas. R. Gečas savo mokiniams bandė be žodžių papasakoti apie Tibetą. Tuo tarpu netikėtai ir itin greitai be žodžių buvo atspėtas trečiasis Niutono dėsnis. Mokiniai pamokos temą įvardijo vos išgirdę, kad Marta Benaitytė pasakos apie fiziką.

Vykdant penktąją užduotį mokytojams teko improvizuoti ekspromtu vaidinant mokyklines situacijas. Vaikai leipo juokais, kai R. Gečas savo oponentei Joanai Mekšriūnienei pasakojo, kaip jo namų darbus ir suolo draugą suėdė šuo.

Paskutinysis finalo išbandymas – Etaplius.lt skaitytojų pasiūlyta užduotis. Vienas skaitytojų atsiuntė pasiūlymą mokytojams iš salės surinkti kuo daugiau su mokykla susijusių daiktų. Per dvi minutes finalininkai į sceną sunešė, ką tik rado. Čia atsidūrė ir tualetinis popierius, kurį atnešė L. Kuzminskienė, o S. Staponkui iš savo mokinių pavyko gauti net atleidimo nuo pamokų lapelį.


 • Naujienos


 • Atlikti darbai


 • Klauskite  Duomenys teisingi

 • Įm. k. 303106410
  PVM k.: LT100007897913
  Pagėgių g. 72, Šiauliai
  8-687-86160
  info@santveko.lt

 • © 2018
  Sprendimas: Elektroninės Vizijos