Ventiliavimas

ventiliavimasVentiliavimas- tai “kvėpuojantys” namai!

Ventiliavimas – tai namų plaučiai, kuo jie švaresni, tuo geriau visam organizmui. Gaivus patalpų oras ne tik privalumas namuose, bet ir būtinybė darbe. Kvėpuojant gaiviu ir švariu oru ne tik gerėja žmogaus savijauta, kyla darbingumo lygis, bet ir nuotaika visą diena išlieka gera.

„DS Santveko“ patirtis rodo, kad žmonės vis labiau stengiasi rūpintis savo gyvenamąja aplinka, tad ventiliavimas ir gaivus oras tampa reikalavimu ne tik darbo vietoje, bet ir namuose. Tinkamas patalpų vėdinimas taip pat apsaugo namus nuo nepageidaujamo pelėsio, palaiko tinkamą oro drėgmę. Didelis pastatų sandarumas palyginti su senesne nesandaria statyba kelia itin aukštus reikalavimus gyventojų įpročiams vėdinti patalpas. Nuolatinis patalpų vėdinimas per atidarytus langus sugriauna visas jūsų pastangas išsaugoti šilumą. Tačiau nepakankamai vėdinant patalpas, jose gali atsirasti nemalonus kvapas, pelėsis, kaupiasi bakterijos, dulkės ir kiti mikroorganizmai. Pirmiausia tai yra pavojinga Jūsų sveikatai. Netoli namų esantys triukšmo šaltiniai , dulkės, patalpų saugumo reikalavimai užkerta kelią tinkamam vėdinimui. Šią situaciją galima gerokai pagerinti įrengiant ventiliavimo sistemą, padedančią gyventojams optimaliai vėdinti patalpas. Be šilumos izoliacijos ir modernios šildymo įrangos ventiliavimo sistema yra privaloma modernių, energiją taupančių namų dalis. Tokiu būdu turėsite gaivius namus visuomet, o ne tik tada kai atidaryti langai.

Kartu su mūsų darbuotojais nuspręsite, kas labiausiai tinka Jūsų namams ar biurui. Pagal jūsų pageidavimus, galimybes ir poreikį įmonės darbuotojai profesionaliai įrengs ventiliavimo sistemas. Visiems darbams suteikiama garantija. Garantiją taip pat duodame ir jūsų geresnei savijautai!

Apie ventiliavimo, vėdinimo naudą daugiau sužinosite pažiūrėję šį vaizdo klipą:

Kitos mūsų įmonės paslaugos.


 • Naujienos


 • Atlikti darbai


 • Klauskite  Duomenys teisingi

 • Įm. k. 303106410
  PVM k.: LT100007897913
  Pagėgių g. 72, Šiauliai
  8-687-86160
  info@santveko.lt

 • © 2019
  Sprendimas: Elektroninės Vizijos